Kočičí záchod nemusí být středem pozornosti. Poradíme, kam ho šikovně schovat

Mazlíčci 04. listopadu 2020 | 12:40 — Klára Sanders
Kočka je velmi oblíbený domácí mazlíček. Navíc má jednu obrovskou výhodu, a tou je, že se nemusí venčit. Kočky vykonávají svou potřebu doma na kočičí záchod. Navíc jsou natolik čistotné, že se na záchod naučí chodit samy. Jediné, co vás pak může trápit, je to, kam v domácnosti kočičí záchod schovat.
Další 1 fotografie v galerii
Kočky jsou natolik čistotné, že se na záchod naučí chodit samy / Depositphotos

Kočičí záchod ušetří spostu starostí, ale není to zrovna designový kousek, který by se v domácnosti vyjímal. Pokud tedy vymyslíte, jak kočičí záchod schovat, vyřešíte tím hned několik problémů. Nebudete se muset dívat na něco, co na pohled není příliš hezké. Dopřejete svojí kočce trochu víc soukromí. A také v neposlední řadě omezíte zápach.

Tajná skříňka

Šikovným nápadem je umístit kočičí záchod někam do skříňky. Obdobným způsobem, jakým uklízíte z dohledu například odpadkový koš. Kdybyste měli ve skříňce třeba pračku a sušičku v koupelně nebo na chodbě, stačí přidat ještě jednu takovou, kam umístíte záchod, navíc do ní akorát vyřežete kočičí dvířka.

Tento trik můžete aplikovat na jakýkoliv dostatečně velký úložný prostor. Jediná práce navíc bude výroba kočičích dvířek. Když je uděláte na boku nějaké skříňky, nikdo si ani nemusí všimnou, že tam vůbec jsou.

Závěs záchod také schová

Pokud vám řezání dřeva připadá jako příliš zbytečná námaha, další možností je zakrýt kočičí záchod kusem látky, který bude sloužit jako závěs. Můžete jej dát třeba do koupelny pod umyvadlo a k němu připevnit látku tak, aby celý záchod zakrývala. Psali jsme také: Kočky i kocouři často trpí na záněty močových cest. Nepodceňte příznaky, zvířeti jde mnohdy o život

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

Vzácná kočka s podivným vzhledem. Lykoi má podle chovatelů...

Kdo miluje domácí uzené, může si na zahradu pořídit...

Špičák, zákrsek, polokmen či čtvrtkmen. Zorientujte se ve...

Málokteré dítě si rádo uklízí pokoj. Zkuste mu dát...

Majitelé veteránů a sběratelé jsou pro automobilky...

I balkon otočený na sever může přetékat záplavou květů....

Zavřít reklamu